معرفی شرکت

شرکت شهران سازه در سال ۱۳۷۶ با هدف نقش آفرینی در توسعه و شکوفایی کشور و تبدیل شدن به یک شرکت تراز اول در عرصه سازندگی تأسیس گردید. دوران شکوفایی و حضور این شرکت در امر آبادانی کشور از سال ۱۳۸۵ ضمن تقویت توان مدیریتی و فنی و توسعه متناسب سازمان خود با فعالیت در مدیریت و اجرای پروژه های بزرگ آغاز گردید.

شرکت شهران سازه با برخورداری از مدیریت با تجربه، با سابقه حضور تأثیرگذار به عنوان یکی از ارکان اصلی در تعریف، راهبری و اجرای پروژه های بزرگ عمرانی، کادر فنی و تخصصی مجرب و مجهز به دانش روز، توانایی ماشین آلاتی و تجهیزاتی شایسته، توان مالی مناسب، ابزارهای کنترل کمی و کیفی، صلاحیت اجرایی، فنی و مدیریتی تأیید شده از سوی مراجع ذیصلاح و حضور پیوسته در بازار پروژه های عمرانی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی با همکاری با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی آمادگی دارد تا ضمن اجرای موفق پروژه ها با هزینه، زمان و کیفیت مطلوب و مطابق با معیارهای موفقیت از نگاه کارفرمایان محترم، در راستای برنامه های توسعه اقتصادی، صنعتی، فناوری و اجتماعی ایران گام بردارد.

©تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت شهران سازه می باشد

طراحی و پشتیبانی توسط نوین ارتباط پویش راسن

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration